Poistenie

Aby Vás na cestách nič neprekvapilo
V cene našich zájazdov (pobytov) je zahrnuté poistenie pre prípad insolventnosti CK, ktoré je povinné pre všetky cestovné kancelárie, podľa Zákona č. 281/2001 Zb.z.

Čo je to insolventnosť (úpadok) CK?
Insolventnosť je stav, kedy CK minula viac finančných prostriedkov ako je jej zisk a nie je už schopná ďalej platiť svojim dodávateľom za služby, ktoré si pre svojich klientov objednala. V prípade, že CK nezíska na svoju ďalšiu činnosť potrebné financie, je nútená vyhlásiť bankrot (skrachuje).

Prečo je dôležité aby CK boli poistené proti insolventnosti?
Toto zákonné poistenie je zárukou istoty a bezpečnosti Vami vynaložených finančných prostriedkov na dovolenku. V prípade že CK bude nútená vyhlásiť bankrot, čiže skrachuje a vy ste jej už zaplatili za zájazd (pobyt), o svoje peniaze neprídete.

Komplexné cestovné poistenie pre Vás
Užite si bezstarostné cestovanie s Allianz - Slovenskou poisťovňou, ktorá vám ponúka cestovné poistenie s neobmedzeným krytím liečebných nákladov.
Cestovné poistenie zahŕňa okrem poistenia liečebných nákladov v zahraničí aj poistenie úrazu, batožiny, zodpovednosti za škodu a poistenie doplnkových asistenčných služieb. V rámci cestovného poistenia ponúkame naviac aj poistenie stornovacích poplatkov alebo poistenie storno špeciál a k tomu vám poskytneme automaticky aj bezplatné poistenie nevyužitej cesty.

Cestovné poistenie ponúkame pre jednotlivcov, rodiny, firmy ale aj pre klientov nad 70 rokov.

CA TobiTravel je držiteľom certifikátu Allianz - Slovenaká poisťovňa, poistenie si môžete uzatvoriť priamo u nás bez toho, aby ste museli niekam chodiť. Poistenie Vám uzatvoríme na počkanie vo forme ECO poistenia bez papiera a vy môžete spokojne spávať, pretože Vašu vysnívanú dovolenku nič neohrozí.
A vieme Vám ponúknuť ešte viac

Radi Vám poradíme v akejkoľvek oblasti poistenia a pomôžeme pri riešení Vašich poistných udalostí.
Vedeli ste, že s investičným životným poistením dieťaťa - Moja Farbička , získavate Bezplatnú Baby kartu, ktorá zahŕňa poistenie liečebných nákladov v zahraničí a poistenie trvalých následkov úrazu s celoročnou platnosťou až do dovŕšenia 15. roku dieťaťa. To znamená, že kamkoľvek cestujete, poistenie Vašich detí už nemusíte riešiť.Neváhajte sa na nás obrátiť, radi Vám poradíme.