O nás

Milí cestovatelia,
ďakujeme Vám, že ste klikli na našu stránku tobitravel.sk. Sme tu preto, aby sme Vám pomohli zorientovať sa v širokej ponuke zájazdov s možnosťou porovnať si konkurenčné ceny a pomôcť Vám vo výbere najvhodnejšej dovolenky. Naše skúsenosti chceme využiť pre Vás, aby sme Vám pomohli prežiť dovolenku snov za čo najlepších podmienok.

Poďte s nami poznávať klasické európske dovolenkové destinácie ako sú očarujúce Grécke ostrovy, divoké Španielske pobrežie alebo úžasné baleárske ostrovy: divukú Ibizu a Malorku, pokojnú a rozprávkovo krásnu Menorku a Formenteru.

Láka Vás skôr blízka exotika?
Vyberte sa s nami do Tuniska, Egyptu či Ománu.

Raj pre rodiny s deťmi si užijete na talianskom, chorvátskom, tureckom alebo bulharskom pobreží. A máme pre Vás ešte oveľa viac destinácií podľa Vášho výberu.
Ponúkame taktiež dovolenky za exotikou vo výhodných cenách rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií, alebo poznávanie svetových či európskych metropol.

Prečo si to dovoľujeme povedať?
Obleteli sme pre Vás celý svet, aby sme čo najlepšie pochopili Vaše túžby a sny o cestovaní. Radi Vám poradíme s výberom a organizáciou Vašej zaslúženej dovolenky. Sme autorizovaným predajcom zájazdov viacerých renomovaných cestovných kancelárii pôsobiacich na našom trhu ako sú Satur, Hydrotour, Koala, Tip Travel, Kartago, Firo, Fifo, Turancar, Globtour, Ruefa a mnohé ďalšie, ale zastupujeme viaceré české, rakúske a nemecké cestovné kancelárie, medzi ktoré patrí TUI, Gulet, Neckerman, Alltours, Thomas Cook, ITS Billa a mnoho ďalšie, čo nám umožňuje porovnať a vybrať tú najlepšiu dovolenku šitú na mieru. Ponuky všetkých renomovaných cestovných kancelárií máte u nás pod jednou strechou, ušetríte veľa času, ktorý by ste strávili prezeraním jednotlivých stránok cestovných kancelárií a porovnávaním cien a zliav. Všetky cestovné kancelárie, ktorých zájazdy predávame, sú poistené proti úpadku.

Chceme Vám ponúknuť ešte viac
Preto si na našej stránke môžete rezervovať letenky do celého sveta, kúpiť autobusové lístky, pomôžeme Vám s reklamáciou meškajúceho letu a zabezpečíme kvalitné poistenie nielen na cesty. Keďže sme autorizovaní predajca poistenia jednotky na trhu, poisťovne Allianz SP, a.s., vieme Vám poradiť v akejkoľvek oblasti poistenia.

A nezabudnite
Pri všetkých zájazdoch garantujeme rovnakú cenu i zľavu, akú by ste dostali u touroperátora. Zľavy sú rovnaké vo FIRST MOMENT i LAST MINUTE Zájazdoch.

Naši klienti sú moderne uvažujúci ľudia, ktorí v dnešnej hektickej dobe nemajú čas obiehať jednotlivé cestovné kancelárie alebo zdĺhavo listovať v katalógoch.

U nás nájdete presne to, čo hľadáte, a už pri výbere dovolenky u nás zažijete cestovnú horúčku. Nechajte sa preto unášať ponukou našej cestovnej agentúry a zverte sa do rúk odborníkom na cestovanie :-)

Naše cesty...