Slovan - Slovensko - Vysoké Tatry
Slovan
Doprava:
vlastná
Letisko:
-
Odjazd:
-
Strava:
Polpenzia

Úvod

Tatranská Lomnica sa nachádza v srdci Vysokých Tatier, v tatranskom národnom parku a je  jednou z najväčších a najkrajších osád na území Vysokých Tatier. Nachádza sa 6 km východne od Smokovca, na úpätí Lomnického štítu a len 15 km od medzinárodného letiska v Poprade.

Poloha

Vyhľadávaný hotel sa nachádza v pokojnej časti Tatranskej Lomnice, iba 300 metrov od stanice kabínkovej lanovky na Skalnaté Pleso a Lomnický Štít. Starý Smokovec 6 km, odtiaľ možnosť jazdy pozemnou lanovkou na Hrebienok. Hotel je držiteľom certifikátu „Zariadenie priateľské k deťom a rodinám“.

Vybavenie

Reštaurácia, denný bar a kaviareň, konferenčné priestory, Relax centrum (krytý bazén s vírivkou, parná sauna, klasické masáže, zábaly, terapie, šmykľavka pre deti, detský kútik), biliard, stolný tenis, stolný futbal, spoločenské hry. Wi-Fi v celom hoteli zdarma. Parkovanie pri hoteli na nestráženom parkovisku bez poplatku.

Vybavenie izieb

Jedno- alebo dvojlôžkové izby Classic (niektoré s možnosťou detskej prístelky alebo postieľky) •  Classic Family (1/2+1/1, 1/2+1/2 alebo 1/2+1/3 prepojené dverami) • izby PLUS (izby na 4., 5. poschodí v kategórii 4*) • všetky izby kúpeľňa s WC • sušič na vlasy • SAT TV • Wi-Fi • detská postieľka vhodná pre dieťa do 4 rokov na požiadanie zdarma • ďalšie vybavenie pre detských hostí (nočník, vanička, stupienok, varná kanvica, detský riad, detské stoličky zdarma).

Stravovanie

Raňajky formou bufetových stolov, obedy výberom z menu, večere formu bufetu alebo výber z menu (podľa počtu hostí).

Cena zahŕňa

Ubytovanie s polpenziou, vstup do Relax centra a Centra zábavy (biliard, stolný tenis, stolný futbal zdarma), miestny poplatok. Dieťa do 6 r. v sprievode 2 dospelých bez nároku na lôžko stravovanie zdarma.

Upozornenie

uvedené ceny platia v termíne 05.05.–30.06. a 04.09.–06.11. na minimálne 2 noci, v termíne 30.06.–01.08. na minimálne 3 noci, v termíne 01.08.–04.09.  na minimálne 4 noci • domáce zviera nie je povolené

Ubytovanie

Základný balík - ubytovanie s polpenziou, vstup do Relax centra a Centra zábavy, miestny poplatok. Dieťa do 6 r. v sprievode 2 dospelých bez nároku na lôžko stravovanie zdarma. Dieťa do 4 rokov detská postieľka zdarma.

Nahrávám...

GPS súradnice nie sú dostupné.