Slovan, Slovensko, Vysoké Tatry, 8.12.2017, Polpenzia
Slovan
Termín:
8.12.2017 – 10.12.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:3 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:58566533
108 € Príplatky v cenníku

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Poloha

Vyhľadávaný hotel Slovan po kompletnej rekonštrukcii sa nachádza v pokojnej časti Tatranskej Lomnice, iba 300 metrov od stanice kabínkovej lanovky na Skalnaté Pleso a Lomnický Štít. V blízkosti sú nové zjazdové trate s možnosťami aj pre náročných lyžiarov. Starý Smokovec je vzdialený 6 km.

Vskratkeohoteli

Hotel Slovan sa nachádza v Tatranskom národnom parku. Je vhodným miestom na letnú aj zimnú dovolenku. Z hotela je výhľad na Lomnický štít. Jeho vybavenie a poloha ponúkajú možnosti na aktívny oddych aj relax. Hotel je držiteľom certifikátu „Zariadenie priateľské k deťom a rodinám“.

Vybavenie

HOTEL

Hostia môžu v hoteli Slovan využiť bezplatné parkovanie na nestráženom parkovisku. V hoteli sú konferenčné priestory a darčekový obchod. Wi-Fi pripojenie je v celom hoteli zdarma.

REŠTAURÁCIE

V reštaurácii sa podávajú jedlá domácej a medzinárodnej kuchyne. Pre hostí je pripravené aj „Živé varenie“, počas ktorého uvidia postup a spôsob prípravy podávaných jedál. Väčšina jedál neobsahuje lepok. Posedieť si môžete aj v kaviarni a dennom bare.

ŠPORT & ZÁBAVA

Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica ponúka najvyššie položenú a najstrmšiu zjazdovku na Slovensku, ktorá vychádza z Lomnického sedla. Prevýšenie, ktoré lyžiari prekonajú, je 1300 metrov. Pre menej skúsených lyžiarov je k dispozícii asi šesť kilometrov ľahších zjazdoviek. Na Skalnaté pleso s výhľadom na Lomnický štít sa odveziete v modernej 15-miestnej lanovke. 

Okrem lyžovačky na svahoch Vysokých Tatier ponúka hotel aj ďalšie aktivity. Hostia si môžu zahrať biliard, stolný tenis, stolný futbal alebo využiť požičovňu spoločenských hier.

WELLNESS & SPA

Súčasťou Relax centra je detský kútik Žblnk s detským bazénom so šmykľavkou a nafukovacími hračkami. Pre ubytovaných hostí je dostupná aj služba wellness nočné kúpanie. Súčasťou Relax centra je wellness bazén s hydromasážnymi tryskami, parná sauna. Ponúka tiež rôzne masáže (aj baby a junior masáž), procedúry a zábaly.

TIPY NA VÝLETY

Svoju zimnú dovolenku vo Vysokých Tatrách si môžete spestriť výletmi a ďalšími aktivitami:

Jaskyne – na území Tatier sa nachádza 5 sprístupnených jaskýň.

Turistika – aj počas zimy môžete podniknúť prechádzky po okolí.

Hrebienok – v zime môžete na Hrebienku vyskúšať dennú aj nočnú sánkovačku.

Lanovka – premáva na Lomnický štít aj v zimných mesiacoch.

Hurricane Factory – vyskúšajte si „lietanie“ na simulátore voľného pádu.

Vybavenie izieb

Izby v hoteli Slovan majú kúpeľňu s WC, sušič vlasov, SAT TV, Wi-Fi pripojenie. Detská postieľka je zdarma.

Izby CLASSIC - sú izby na 1., 2., 3., 4. poschodí (4 x 1-lôžková, 58 x 2-lôžková izba), majú okno alebo balkón s výhľadom na Lomnický štít alebo do doliny, nábytok je v prevedení drevo-dekor dub hnedý. Izby majú LCD TV-SAT, Wi-Fi, sušiak a fén na vlasy, možnosť prístelky alebo detskej postieľky.

Izby FAMILY SUITE 2+1 - sú izby na 1., 2., 3. poschodí (7 x 3-lôžková izba), majú okno alebo balkón s výhľadom na Lomnický štít alebo do doliny. Tvoria ich 2 samostatné izby prepojené spojovacími dverami. Majú LCD TV-SAT, Wi-Fi, sušiak a fén v kúpeľni, 2 samostatné kúpeľne (okrem izieb 128, 228, 328, 425), možnosť prístelky alebo detskej postieľky.

Izby FAMILY SUITE 2+2 - sú izby na 1., 2., 3. poschodí (10 x 4-lôžková izba), majú okno alebo balkón s výhľadom na Lomnický štít alebo do doliny. Tvoria ich 2 samostatné izby prepojené spojovacími dverami. Sú vybavené  LCD TV-SAT, Wi-F a 2 samostatnými kúpeľňami (sprchovací kút a vaňa). Na vybrané izby je možné umiestniť prístelku alebo detskú postieľku.

Izby FAMILY SUITE 2+3 - sú izby na 1., 2., 3. poschodí (3 x 5-lôžková izba). Rodičovská izba (2 lôžka) má balkón, detská izba (3 lôžka) má okno s výhľadom do doliny. Tvoria ich 2 samostatné izby prepojené spojovacími dverami. Majú LCD TV-SAT, sušiak a fén v kúpeľni, 2 samostatné kúpeľne (sprchovací kút a vaňa), možnosť prístelky alebo detskej postieľky.

Izby PLUS - sú izby na 4., 5. poschodí (5 x 1-lôžková, 11 x 2-lôžková, 2 x 3-lôžková izba). Majú okno alebo balkón s výhľadom na Lomnický štít, do doliny alebo do parku. Obývacia izba aj kúpeľňa majú väčšiu rozlohu. Izby sú vybavené 32`LCD TV-SAT, FTP prípojkou na vysokorýchlostný internet, chladničkou, telefónom s možnosťou interných a externých hovorov (na požiadanie), sušiakom v kúpeľni, fénom. Majú možnosť prístelky alebo detskej postieľky.

Izby PLUS Family - sú izby na 5. poschodí (2 x 2+1 lôžková izba family). Majú okno alebo balkón s výhľadom na Lomnický štít. Obývacia izba a kúpeľňa majú väčšiu rozlohu. Izby sú vybavené 32`LCD TV-SAT, FTP prípojkou na vysokorýchlostný internet, chladničkou, telefónom s možnosťou interných a externých hovorov (na požiadanie), sušiakom v kúpeľni, fénom, francúzskou kozmetikou Bienvenue. Majú extra samostatné WC.

Izby PLUS Mezonet - sú izby na 5. a 6. poschodí (4 x 2-lôžková & 1 x 4+1 lôžková). Majú okno alebo balkón s výhľadom na Lomnický štít alebo do doliny. Obývacia izba a kúpeľňa majú väčšiu rozlohu. V izbe sú nočné hodinky s budíkom, 32`LCD TV-SAT, DVD prehrávač pripojený k TV LCD, FTP prípojka na vysokorýchlostný internet, chladnička a extra set sklenených pohárov (sekt & víno), telefón s možnosťou interných a externých hovorov (na požiadanie), sušiak v kúpeľni, fén, francúzska kozmetika Bienvenue, kúpeľňa na hornom podlaží s vaňou a bidetom, extra samostatné WC. Izby majú vlastné, samostatné schodisko v rámci apartmánu, možnosť prístelky alebo detskej postieľky.

4+1 lôžková izba PLUS mezonet má v obývačke k dispozícii kožený rozkladací gauč.

Doprava

Hotel Slovan je dostupný individuálnou dopravou.

Stravovanie

Hotel poskytuje hosťom raňajky formou bufetu, obedy ako výber z menu a večere buď formou bufetu, alebo ako výber z menu (podľa počtu hostí).

Sluzbyvcene

V cene je ubytovanie s polpenziou, vstup do Relax centra, miestny poplatok. Dieťa do 6 rokov v sprievode dvoch dospelých bez nároku na lôžko má stravovanie zdarma.

Upozornenie

V hoteli nie sú povolené domáce zvieratá.

Ubytovanie

Základný pobyt - ubytovanie s polpenziou, vstup do Relax centra, miestny poplatok. Dieťa do 6 rokov v sprievode dvoch dospelých bez nároku na lôžko má stravovanie zdarma.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK