Rio de Janeiro - mesto bohov, Brazília, 30.11.2019, Raňajky

Rio de Janeiro - mesto bohov

Termín:
30.11. - 5.12.2019 Zmeniť termín

Dĺžka: 6 dní / nocí
Doprava: letecky (Viedeň) (-)
Strava: Raňajky
Číslo zájazdu: 66143164
1 645,90 € (-0 %) Nezáväzná objednávka
Najsexy mesto na svete, ktoré sa točí okolo vnadných žien a vyšportovaných chlapov. Erotiku v rytme samby majú cariocas v krvi. Rio je drzé a sexy. Keď si vyjdete na pláž Copacabany len s plážovou osuškou, v ľahkom tričku, havajanách a s pár eurami na caipirinhu. Keď mobil, retiazky aj snubný prsteň necháte v hotelovom trezore, budete si pripadať neuveriteľne slobodná. A presne o to v Riu ide.
Program
Deň 1. – Odlet z Viedne, let do Južnej Ameriky. Letíme ponad Atlantik do najvzrušujúcejšieho mesta na svete.
Deň 2. – RIO DE JANEIRO. Mesto bohov, ktoré vás dostane už pri pohľade z okienka lietadla. Transfer z moderného letiska. Cítite tú energiu? Oddych na najznámejšej pláži sveta. Copacabana – niekto ju prirovnal ku kombinácii francúzskej riviéry a Bangladéša. Tu to žije. Kúpime si kokosový orech alebo caipirinhu a užívame si život v štýle cariocas.
Deň 3. – Prehliadka mesta prenajatým autobusom so slovenským sprievodcom. Lanovkou na Cukrovú Homoľu, kde niekto napísal: Prišiel som do Ria zomrieť. Keď som uvidel toto, rozhodol som sa žiť. Pochopíte prečo. Sprievodca vás zorientuje vo výhľade. Oblúk štvorkilometrovej Copacabany máte ako na dlani. Za ňou sa skrýva Ipanema, pod nami pláže Flamengo a Botafogo. A tam stráži mesto Ježiš. Možnosť letieť vrtuľníkom. Ak ste chceli letieť vrtuľníkom raz v živote, toto je to správne mesto. Pokračujeme. Maracana, Sambodróm a centrum nového Ria. Nová katedrála v tieni mrakodrapov Petrobras. Múzeum zajtrajška od Santiaga Calatrava. Portugalské koloniálne dedičstvo sem priniesol kráľ utekajúci pred Napoleonom. Vláčikom k jednému z nových siedmich divov sveta na Corcovado. To všetko v cene vašej cesty! Odkiaľ je na Rio krajší pohľad?
Deň 4. – Oddych na Copacabane, caipirinha, samba a neuveriteľná energia na každom kroku. Či dáte prednosť bohatšej Ipaneme? Každá časť pláže má inú atmosféru a vy si vyberte životný štýl, ktorý vyhovuje práve vám. Čerstvé ovocné šťavy na každom rohu. Rio sa nám páči. Pri troche šťastia návšteva futbalového zápasu na slávnej Maracane. Fakultatívne letecký výlet na najkrajšie vodopády sveta Iguazú. V cene spiatočná letenka, kompletná prehliadka s kvalitným miestnym sprievodcom, všetka doprava pri Iguazú, vstupné k vodopádom.
Deň 5. – Posledné vlny, posledná caipirinha. Do Brazílie sa určite budete chcieť vrátiť. Odlet do Európy.
Deň 6. – Prílet domov.
Cena zahŕňa
ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami v izbách pre dve osoby
slovenského sprievodcu
dopravu
prehliadku Rio de Janeiro autobusom
lanovsku na Cukrovú homoľu
najlepšie poistenie proti insolventnosti
asistenčné služby
Cena nezahŕňa
inú stravu
letiskové poplatky
fakultatívne výlety

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK