KURAMATHI ISLAND RESORT, Maledivy, Severný Ari Atoll, 8.12.2017, All inclusive
KURAMATHI  ISLAND RESORT
Termín:
8.12.2017 – 16.12.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:9 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:57703345
3 575 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Názov zájazdu:: Kuramathi Island Resort
Cena zahŕňa

Servisné poplatky leteckej spoločnosti sú vo výške: Qatar Airways/ Emirates - 450 EUR na osobu, Turkish Airlines 470 EUR (Silvester).

Služby v cene

V cene je letecká doprava z Viedne, transfer letisko – hotel – letisko, 7-krát ubytovanie s raňajkami, služby delegáta.

Silvester

V cene je silvestrovská večera.

V skratke o hoteli

Obľúbený eco rezort Kuramathi Island Resort sa nachádza v severnej časti Ari atolu na Rasdhoo atole. Rezort je vhodný pre rodiny s deťmi, páry.Pobyt na pláži si môžete spojiť s potápaním a športovými aktivitami, ktoré rezort ponúka.

Poloha

Kuramathi Island Resort na ostrove s rozmermi 1800 x 500 m je pokrytý bujnou vegetáciou. Nachádza sa vo vzdialenosti cca 56 km od hlavného ostrova s medzinárodným letiskom Male. Dve biele piesočnaté pláže a fascinujúci podmorský život, ako aj koralový útes cca 100 m ponúkajú možnosti na šnorchlovanie a potápanie, výlety loďou, vodné športy a pozorovanie rýb priamo pri pláži. Na pláži má rezort 3 bary: Sand Bar, Pool Bar, Laguna Bar.

TRANSFER: z medzinárodného letiska Male-Velana hydroplánom alebo loďou (loď 60 min).

Dĺžka transferu

20

Vybavenie

HOTEL má komplex 4 bazénov: infinity, spa, plavecký, detský (ležadlá, osušky bez poplatku. V Kuramathi Island Resort je pre hostí pripravené kaderníctvo, klenotníctvo, butik. Wi-Fi bez poplatku.

REŠTAURÁCIE: Rezort má tri hlavné reštaurácie, v ktorých sa podáva jedlo formou bufetu – Farivalhu, Haruge a Malaafaiy. Okrem toho môžu hostia využiť aj štyri a la carte reštaurácie. Thajská Siam Garden podáva morské plody, ryby, vegetariánske aj mäsové jedlá. Indické jedlá ponúka Tandoor Mahal 19:00-22:30 h, podáva medzinárodné a špeciálne miestne jedlá. Do rybej reštaurácie The Reef 19:00-22:30 h majú povolený vstup len hostia starší ako šesť rokov. Šaláty, cestoviny a tradičnú taliansku pizzu ponúka reštaurácia Palm 11:00-17:00 h, kaviareň Island Coffee Shop od 15:00-17:00, 5 barov Fung, Dhoni, Laguna, Sand a Pool Bar 09:00-23:55 h, výber vín z celého sveta a cigary nájdete v bare Havana Club Wine & Cigar Bar.3 hlavné reštaurácie

ŠPORT & ZÁBAVA: Hostia si môžu zahrať plážový volejbal, stolný tenis, vyskúšať vodné lyžovanie, šnorchlovanie, kajaky, kanoe, potápanie PADI a dekompresná komora, kanoe, windsurfing. Okrem toho sú k dispozícii aj ďalšie možnosti športových aktivít za poplatok ako jachting, katamaran, rybolov na otvorenom mori, motorizované vodné športy na pláži, večer programy aj so živou hudbou aj karaoke.

WELLNESS & SPA: Spa centrum obklopuje bujná vegetácia a ponúka výhľad na oceán. Nachádza sa v ňom 13 relaxačných miestností, fínska sauna, parný kúpeľ, bazén a vírivka. Masáže a procedúry využívajú prírodné produkty. Služby spa centra sú za poplatok.a 2 saunami (za poplatok), kaderníctvo.

Klenotníctvo, butiky, Wi-Fi bez poplatku, plážový volejbal, stolný tenis, šnorchlovanie, kajaky, kanoe, večer programy aj so živou hudbou a karaoke. za poplatok: potápanie PADI a dekompresná komora, windsurfing, tenisové kurty, jazda na katamarane, rybolov na otvorenom mori, motorizované vodné športy a výlety loďou.

TIPY NA VÝLETY

Počas dovolenky na Maldivách môžete podniknúť niekoľko výletov. Patrí k nim napríklad:

Fisherman’s Island – návšteva domorodého ostrova, kde spoznáte tradičný spôsob života.

Male – hlavné mesto Maldív, ktoré je sídlom vlády a kultúrnym strediskom oblasti.

Ostrovy – atoly – hydroplánom, loďou alebo vnútroštátnym letom sa dajú navštíviť najznámejšie maldivské ostrovy.

Ubytovanie

Dovolenku na Maldivách v Kuramathi Island Resort strávite v Beach vilke. Vo vilkách je 360 izieb. Tie sú vybavené kúpeľňou so sprchou a príslušenstvom, klimatizáciou, stropným ventilátorom, trezorom, telefónom, rýchlovarnou kanvicou, polootvorenou kúpeľňou, sušičom vlasov, minibarom, terasou, TV, DVD, iPod stanicou.

TYPY IZIEB: Beach vilky majú rozlohu cca 70 m2, s vírivkou: Beach Villa with Jacuzzi (cca 90 m2) a Superior Beach Villa with Jacuzzi (cca 90 m2) s kúpeľňou oddelenou sklenenou stenou, Deluxe Beach Villa with Jacuzzi (cca 125 m2) , vodné vilky: Water Villa with Jacuzzi (90 m2) s vírivkou, Deluxe Water Villa (cca 115 m2) a Water Villa with Pool (cca 142 m2) s vlastným bazénom.

 

 

Stravovanie

Kuramathi Island Resort ponúka hosťom stravovanie vo formej plnej penzie - raňajky, obedy a večere formou bufetu v niektorej z hlavných reštaurácii (podľa čísla izby). Za doplatok all inclusive: 09:00-23:55 h - stravovanie formou bufetu, vybrané nápoje ako stolové červené a biele víno, pivo, ovocné malinovky, softdrinky, popoludní káva, čaj, drobné pečivo a koláče v „Island Coffe Shop“, 1x pobyt výlet na susedný ostrov „Rasdhoo“ a 1x pobyt večerná plavba loďou.

 

Pre deti

V Kuramathi Island Resort je detský bazén a detské ihrisko. Deťom od troch do 12 rokov je určený detský klub. Opatrovanie detí je za poplatok.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK