Katathani Phuket Beach Resort - Thajsko - Phuket

Katathani Phuket Beach Resort starstarstarstarstar

Katathani Phuket Beach Resort
Doprava:
-
Letisko:
-
Odjazd:
-
Strava:
-

V skratke o hoteli

Hotel s výbornými službami priamo na jednej z najkrajších pláži. Oddychovú dovolenku v Thajsku strávite v hoteli Katathani Phuket Beach Resort.

Poloha

Katathani Phuket Beach Resort stojí priamo na piesočnatej pláži s palmami. V blízkosti hotela je množstvo reštaurácií a obchodov. Centrum mesta Kata je vzdialené približne 1,5 km. Patong je vzdialený asi 15 km a medzinárodné letisko cca 45 km.

Dĺžka transferu

60

Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Viedne.

Vybavenie

HOTEL

Hotel Katathani Phuket Beach Resort tvoria dve krídla Thani a Buri, pričom časť Buri delí od pláže málo frekventovaná cesta, rozľahlá záhrada s 3 bazénmi v krídle Thani a 3 bazény sú aj v krídle Buri. Je tu 6 reštaurácií, viacero barov,  obchod so suvenírmi, klenotníctvo, knižnica, kaderníctvo. Spa centrum ponúkajúce za poplatok rôzne masáže a procedúry „Tew Son Spa“ sa nachádza v blízkosti pláže.  Športy: cene: tenis (umelé osvetlenie za poplatok), stolný tenis a fitnes aj minigolf, golf na golfovom ihrisku cca 25 km od hotela.

REŠTAURÁCIE

K hotelu patrí šesť reštaurácií, dva pool bary, kokteil lounge. Reštaurácia Chom Talay ponúka thajské a západné jedlá, vo Fisherman’s Wharf nájdete grilované morské plody, La Scala podáva autentickú taliansku kuchyňu, Chanadda Royal Thai Cuisine podáva jemne pikantné thajské jedlá, Seaside pripravuje pizze a cestoviny a v reštaurácii Seacret si vyberiete z obľúbených thajských a medzinárodných jedál. V rozľahlej záhrade sa nachádza 6 bazénov, z toho 3 patria krídlu Thani a 3 krídlu Buri.

 

ŠPORT & ZÁBAVA

Hostia majú v cene tenis (umelé osvetlenie za poplatok), stolný tenis, fitnes, minigolf. Za doplatok je k dispozícii golf na golfovom ihrisku vzdialenom cca 25 km od hotela.

TIPY NA VÝLETY

Počas svojej dovolenky v Thajsku môžete podniknúť aj niekoľko výletov. K zaujímavým atrakciám patria napríklad:

Ostrov Phi Phi – malé súostrovie šiestich ostrovčekov. Ostrovy sa stali známejšími po natáčaní filmu Pláž. Sú tu vápencové útesy, jaskyne a je veľmi pravdepodobné, že pri svojom prvom ponore uvidíte morskú korytnačku alebo útesového žraloka.

Najznámejšia ulica Khaosan Road – nachádza sa v Bangkoku. Je známa najmä svojím rušným životom. Je tu bar vedľa baru, jedna reštaurácia vedľa druhej, najete sa tu aj o tretej či štvrtej ráno.

Amita – škola thajskej kuchyne - Privíta vás thajská kultúra odrážajúca sa v zložitých detailoch architektúry, chutné ovocie čerstvo natrhané zo stromov v záhrade, jednoduchý thajský životný štýl.

Ubytovanie

Svoju dovolenku v Thajsku v hoteli Katathani Phuket Beach Resort strávite v príjemne zariadených izbách. 479 izieb, typy izieb: Deluxe v krídle Buri (4*+) majú kúpeľňu, klimatizáciu,  telefón, SAT TV , minibar a príslušenstvo na prípravu kávy a čaju, trezor aj balkón, priestrannejšie izby Junior Suite v krídle Thani naviac vaňu a sedačku, čiastočný výhľad na more a sú za doplatok ako aj rovnako vybavené izby Junior Suite, ktoré sú umiestnením bližšie ku pláži.

Stravovanie

Katathani Phuket Beach Resort poskytuje hosťom americké bufetové raňajky. Hotel ponúka možnosť doobjednať obedy alebo večere v rámci polpenzie vo všetkých reštauráciách rezortu (tzv. Dine Around koncept), alebo obedy/večere v rámci polpenzie.

Pre deti

V hoteli Katathani Phuket Beach Resort je detský klub s ihriskom.

Služby v cene

V cene je letecká doprava z Viedne, transfer letisko-hotel-letisko, 7-krát ubytovanie s raňajkami, asistencia zástupcu partnerskej agentúry.

Povinné doplatky

Servisné poplatky sú vo výške cca 550 EUR.

Ostatné doplatky

Izby typu 1/1 a iné typy izieb sú na vyžiadanie a za doplatok.

Upozornenie

Cena je kalkulovaná v základnej ekonomickej triede leteckej spoločnosti. V prípade jej obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

Silvester

Ak v hoteli strávite Vianoce alebo Silvester, je potrebné doplatiť vianočnú a silvestrovskú večeru /aj v prípade raňajok počas pobytu/.

Oficiálne hodnotenie
*****

Žiadne recenzie pre tento hotel.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.