Iberostar Bellevue, Čierna Hora, Budvanská riviéra, 14.4.2018, All inclusive
Iberostar Bellevue
FM
Termín:
14.4.2018 – 17.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:4 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:60270990
150 € 135 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel IBEROSTAR BELLEVUE
Poloha
najlepší all inclusive hotel v Čiernej Hore v obľúbenom turistickom centre s množstvom zábavy, spojený cca 1,5 km dlhou pobrežnou promenádou v mestečku Budva.
Vybavenie
reštaurácia, aperitív bar, zmenáreň, tanečná terasa, strážené parkovisko pri hoteli.
Ubytovanie
klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, balkónom, SAT TV, Wi-Fi, telefónom, s možnosťou prístelky. Klimatizácia v prevádzke iba v 7. a 8. mesiaci. Izby s označením GARDEN - výhľad do záhrady, SW - výhľad na more.
Stravovanie
služby ALL INCLUSIVE - plná penzia formou bufetu, možnosť konzumácie miestnych nealkoholických a alkoholických nápojov od 10:00-24:00, v bare pri bazéne od 10:00-18:00, v hotelovom bare na pláži od 10:00-17:00 (7.-8. mesiac), neskorý obed od 12:30-15:00 (palacinky, pizza, šaláty, ovocie, zmrzlina), popoludňajšie občerstvenie od 16:00-18:00 (pizza, sladké pečivo, ovocie, zmrzlina).
Pláž
piesočnato-okruhliaková, cca 100m.
Šport
v areáli - vonkajší a vnútorný bazén so sladkou vodou, sauna, masáže, solárium, animácie, tenisové kurty, stolný tenis, plážový volejbal, detské ihrisko, ihrisko na loptové hry, vodné športy.
Doplňujúce informácie
hotel vhodný aj pre náročnú klientelu.
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez stravy a lôžka - ZADARMO. Dieťa od 2 do 15 rokov s 2 dospelými - zľava 75 %. Osoba od 15 rokov na prístelke s 2 dospelými - zľava - 20 %. Zľavy pre izbu 1(2(+1) SWCB: dieťa od 2 do 7 rokov s 1 dospelým - zľava 30 %. Dieťa od 7 do 15 rokov s 1 dospelým zľava - 20 %. Dieťa od 2 do 7 rokov na prístelke s 1 dospelým a 1 dieťaťom - zľava 50 %. Dieťa od 7 do 15 rokov na prístelke s 1 dospelým a 1 dieťaťom - zľava 30 %.
Cena zahŕňa
ubytovanie, služby ALL INCLUSIVE, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK