Budva, Čierna Hora, 12.4.2018, Raňajky
Budva
FM
Termín:
12.4.2018 – 15.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:4 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:59107772
162 € 146 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Budva
Poloha
novo zrekonštruovaný hotel sa nachádza v historickom centre mesta Budva.
Vybavenie
reštaurácia, aperitív bar, plážový bar, nočný klub, kozmetický salón, Wi-Fi v celom hoteli, terasa, parkovisko.
Ubytovanie
moderne zariadené klimatizované 2lôžkové spálne so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, minibarom, fénom, trezorom, Wi-Fi, niektoré s balkónom.
Stravovanie
raňajky formou bufetu, s možnosťou dokúpenia večerí (formou bufetu)
Pláž
okruhliaková, cca 50 m.
Šport
vonkajší bazén so sladkou vodou, fitness, wellness centrum: sauna, masáže (za poplatok).
Doplňujúce informácie
hotel vhodný pre náročnú klientelu hľadajúcu bohatý denný a nočný život. Parkovisko ZADARMO.
Zľavy
Dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa od 2 do 4 rokov bez nároku na lôžko s raňajkami - ZADARMO.
Cena zahŕňa
ubytovanie s raňajkami na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort vrátane poistenia storna zájazdu, osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň, večerí - 109 EUR/os./týždeň.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK